BVC STANDINGS

BLANCHARD VALLEY CONFERENCE

School: Conf:Overall:
McComb2-02-4
Arlington3-17-3
Hopewell-Loudon3-17-4
Van Buren3-16-3
Pandora-Gilboa3-16-4
Riverdale3-16-5
Liberty-Benton3-14-5
Leipsic2-24-5
North Baltimore0-32-6
Vanlue0-31-8
Cory-Rawson0-43-7
Arcadia0-41-10
   
CBC 728

CENTRAL BUCKEYE CONFERENCE

KENTON TRAIL

School:Conf: Overall:
London4-09-1
Jonathan Alder3-17-3
Kenton Ridge3-16-3
Springfield Shawnee1-23-5
Bellefontaine0-32-7
Tecumseh0-41-8


MAD RIVER

School:Conf: Overall:
Benjamin Logan4-08-3
Urbana3-15-3
Graham Local2-16-2
North Union2-28-3
Indian Lake1-33-7
Northwestern0-43-5
GMC STANDINGS

GREEN MEADOWS CONFERENCE

School:Conf: Overall:
Hicksville2-09-0
Wayne Trace1-08-2
Antwerp1-07-2
Edgerton1-06-2
Tinora0-15-5
Ayersville0-12-5
Holgate0-11-8
Fairview0-23-5
MAC STANDINGS

MIDWEST ATHLETIC CONFERENCE

School: Conf:Overall:
St. John's2-08-3
Marion Local2-04-3
Versailles2-17-4
St. Henry1-17-2
Minster1-16-3
New Bremen1-14-4
Coldwater1-14-6
Fort Recovery1-26-4
Parkway0-25-5
New Knoxville0-22-7
NWCC STANDINGS

NORTHWEST CENTRAL CONFERENCE

School: Conf:Overall:
Perry3-08-3
Lehman Catholic3-03-5
Upper Scioto Valley2-07-3
Temple Christian1-13-6
Elgin1-24-6
Ridgemont1-23-7
Riverside1-23-7
Hardin Northern0-22-7
Waynesfield-Goshen0-31-10
NWC STANDINGS

NORTHWEST CONFERENCE

School:Conf: Overall: 
Bluffton2-08-2
Columbus Grove2-06-3
Crestview1-18-1
Allen East1-16-3
Lincolnview1-15-5
Ada1-12-9
Spencerville0-11-8
Jefferson0-10-9
Paulding0-22-7

PUTNAM COUNTY LEAGUE

School:Conf: Overall:
Columbus Grove2-06-3
Miller City2-05-5
Kalida1-06-4
Pandora-Gilboa1-26-4
Leipsic1-24-5
Ottoville0-19-3
Fort Jennings0-12-8
Continental0-11-10

SHELBY COUNTY LEAGUE

School: Conf:Overall:
Anna5-09-0
Jackson Center5-18-2
Russia3-27-3
Fairlawn2-35-5
Fort Loramie2-34-4
Botkins2-45-6
Houston0-62-9
TRAC STANDINGS

THREE RIVERS ATHLETIC CONFERENCE

School: Conf:Overall:
Whitmer5-08-0
Lima Senior5-09-1
St. Francis de Sales3-28-2
Findlay3-27-3
Central Catholic2-35-4
St. John's Jesuit2-35-5
Clay0-52-10
Fremont Ross0-51-6
WBL STANDINGS

WESTERN BUCKEYE LEAGUE

School:Conf: Overall:
Shawnee2-010-1
Ottawa-Glandorf2-08-1
Elida2-06-4
Wapakoneta1-18-2
Defiance1-16-2
Van Wert1-14-5
Celina1-13-7
Kenton0-27-2
St. Mary's Memorial0-23-4
Bath0-21-9
   

* Outright Conference Champion

** Share of Conference Title